www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Várjuk raktáros tapasztalattal rendelkező új munkatársaink jelentkezését az orvosi laboratóriumi eszközök gyártásában világszinten elismert partnercégünkhöz az alábbi pozícióra:

Raktáros
(BUD377)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Áru átvétele és minőségi vizsgálata
  • Alkatrészek összekészítése, csomagolása
  • Áru szakszerű kezelése
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Raktáros szakképesítés vagy minimum 2 év raktáros tapasztalat
  • Targoncakezelői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, rendezett, részletekre kiterjedő munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • 2 műszakos munkarend

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014