www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 648 napja lejárt

A CLH Kft.

Raktáros

munkatársat keres Budapest X. kerületi telephelyére.

Munkakör leírása:

Telephelyre érkező épületgépészeti anyagok, klímaberendezések mozgatása, kezelése, tárolása gépi anyagmozgató eszközök segítségével. A raktári folyamatok része a telephely rendjének betartása, a telephelyre érkező partnerek korrekt kiszolgálása, a készletezett áruk beszállítása. A telephelyen jelenleg 7 fős csapat dolgozik. A telephelyen tárolt berendezések anyagok tárolása kül- és beltéri raktárakban történik.

Munkaidő:

  • H – CS: 7 – 16 óráig
  • P: 7 – 13 óráig

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői engedély (gáz,diesel,elektromos)
  • Épületgépészeti anyagok és azok méretezésének alapszintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete.

Pályakezdők, illetve START kártyás munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő