www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 800 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat, a Tu- Plast Kft.

Raktáros

munkakörbe munkatársat keres.

Akinek feladata lesz:

  • Anyaggazdálkodás, árukiadás
  • Az üzemi anyagáramlás biztosítása
  • Selejt termékek kezelése és nyilvántartása
  • Raktári könyvelés vezetése, SAP rendszer kezelése
  • Raktári anyagkiadás, bevételezés
  • Leltározás

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Jogszabályoknak (NKH) megfelelő targonca vezetői engedély
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol-, vagy németnyelv-tudás

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát – a pozíció megnevezésével – 2015. szeptember 21- ig a következő címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol