www.cvonline.hu

Raktáros

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 974184

Egyesületünk partnere számára

megváltozott munkaképességű munkatársat

keresünk az alábbi munkakörbe

Raktáros

Feladatok:

  • részt vesz a termékek megfelelő ill. nem megfelelő minősítésében
  • ellenőrzi a nyilvántartott és kiadott anyagok mennyiségét, nyilvántartásokat vezet
  • további intézkedésig zárolja a nem megfelelő termékeket, alapanyagokat

Elvárások:

  • középfokú (műszaki) végzettség
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • targoncakezelői jogosítvány előnyt jelent
  • megbízhatóság, együttműködési képesség a kollégákkal, önállóság a munka elvégzésében

Munkavégzés helye:

•          Hajdúböszörmény

Munkavégzés időtartama:

•          részmunkaidő, heti 20 óra

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre, vagy keresse fel személyesen irodánkat:

4024 Debrecen, Batthyány u. 12. fsz.1.!