www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 666 napja lejárt

A LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT., - a magyar és a közép-európai piac első számú élesztőgyártója és  - forgalmazója -, a világpiacon vezető francia Lesaffre Csoport tagvállalata az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

 RAKTÁROS

Feladatai:

  • készletezett alapanyagok és/vagy késztermékek szakszerű kezelése, diszpozíció szerinti kiadása
  • raktározáshoz, ill. kiadáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • gépkocsira történő rakodás, rakodási alapbizonylatok megfelelő kezelése
  • alapanyagok átvétele
  • leltározásban való aktív részvétel, napi, heti és havi leltárak előkészítése és végrehajtása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • raktározásban szerzett minimum 2 – 3 éves tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély és gyakorlat megléte
  • magas emelésű targoncával szerzett valós gyakorlat
  • precíz, fegyelmezett munkavégzés
  • önállóság és megbízhatóság

Számítógépes (SAP) ismeret, valamint „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent!

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát - a pozíció megjelölésével - az alábbi email címre.

LESAFFRE MAGYARORSZÁG Kft.

1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő