www.cvonline.hu

Raktáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 971197
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni elektronikai áruházba várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • raktári kisegítő tevékenységek
  • raktárrendezés
  • áru összekészítése
  • címkézés
  • összeszerelői feladatok

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum 2016. júniusig

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30, minimum heti 3 napot kell vállalni
Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik szeptembertől is tudják a heti 3 napot vállalni a megadott munkaidőnek megfelelően.

Előnyt jelent:

  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • bruttó 604 Ft/óra
  • hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot .doc vagy .pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!