www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 702 napja lejárt

Stabil piaci hátterű, piacvezető kozmetikai vállalat Budapest IX. kerületi raktárába

Raktáros munkatársat

keres.

Főbb feladatok:

  • raktározási, komissiózási, targoncázási feladatok végzése
  • A raktárból kimenő és a raktárba beérkező anyagok szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása
  • vevői- és beszállítói megrendelések ki-, beszállítása
  • áruátvétel-árukiadás
  • szállítási/logisztikai nyilvántartások kezelése, felügyelete
  • leltározásban való részvétel
  • a raktárvezető által kiadott feladatok elvégzése
  • a munka-, tűz-, baleset- és környezetvédelmi előírások betartása
  • a raktári rend fenntartásának biztosítása

Elvárások:

  • min. 2 év raktárosi gyakorlat
  • min. középfokú végzettség
  • B kategóriás, jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • érvényes targoncavezető jogosítvány és ehhez kapcsolódó gépkezelői OKJ bizonyítvány (ennek hiánya kizáró tényező!)
  • alapszintű Office felhasználói ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidős, bejelentett állás
  • továbblépési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • munkatapasztalat piacvezető vállalatnál
  • hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő