www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 682 napja lejárt

A MedRes egyfolyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektrosebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a gyógyulók műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

A Medres Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • raktári anyagmozgatási feladatok (minőségirányítási bevizsgálás utáni anyagmozgatás, kiszállításokhoz szállítmányok összekészítése, leltározás),
  • raktári mozgások ERP rendszerben történő adminisztrációja, szükséges bizonylatok elkészítése,
  • Kiadott dokumentáció alapján kiadások elvégzése, készre jelentés
  • napi egyeztetés a beszerzéssel és a minőségirányítással

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ERP rendszer ismerete
  • precizitás
  • dinamikus, nyitott személyiség, önállóság,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem + cafeteria csomag,
  • biztos munkahely, hosszú távú elhelyezkedés lehetősége,
  • teljesítményorientált motivációs rendszer,
  • modern munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • céges tanfolyam

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol