www.cvonline.hu

Raktáros

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.01.29.
Hirdetés azonosító: 962059
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával, felújításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk raktáros munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, bevételezése, adminisztrációja
  • Termékek előkészítése, csomagolása szállításhoz
  • Adatrögzítés és adatkezelés készletnyilvántartó rendszerben
  • Raktárkészlet riportok elkészítése, vezetése
  • Raktári rend fenntartása, azonosító cimkék, feliratok elkészítése
  • Időszakos és éves leltár elkészítése
  • A cég minőségbiztosítás célkitűzéseinek támogatása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Targoncavezetői engedély (OKJ 3312, 3313, 3324)
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • SAP ismeret
  • Elektronikai technológia és ESD ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes munkahelyi légkör

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon várjuk.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.