www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Raktáros

Alapvető feladatok:

  • Gyártóterületek igény szerinti kiszolgálása, anyagkiadás, bizonylatolás
  • Beazonosított, sérülésmentes anyagok összekészítése a gyártóterületnek
  • Visszaérkező alapanyagok, félkész termékek raktári lokációra való visszarakása
  • Anyagmozgások könyvelése
  • Készletpontosság ellenőrzése, gördülőleltár, leltár
  • Alapanyagok és késztermékek le- és felrakása, előkészítése átvételhez, kiszállításhoz
  • A készlet tárolása és kezelése, az áruk minőségi megóvása
  • Alap, csomagoló, egyéb anyag, gép, eszköz, berendezés, szerszám ellenőrzése, érkeztetése, rakodása, beraktározása, kezelése, bizonylatolása
  • Belső azonosítók elhelyezése az anyagokon
  • Targoncák előírásszerű használata, targonca karbantartási munkákban segédkezés
  • Anyagok mérése, címkézése

Elvárások:

  • Raktározási területen 1-2 éves gyakorlat
  • Targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Szakmunkás végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előny: SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit a vállalt nyújt az alapbéren túl:

  • Saját állományú, határozatlan idejű szerződés (éves állás), 3 hónap próbaidő
  • Vállalati busz, munkarendhez igazodó, bérelt vállalati busszal a belépő kártya felmutatásával ingyenes
  • Munkaruha
  • Cafetéria (próbaidő után)
  • Havi teljesítmény bónusz
Helyek Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő