www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 747 napja lejárt

           Link megjelenítése

Hanna Instruments Hungary kft.

6726 Szeged,

Alsókikötő sor 11.

HUNGARY

Tel.: +36 62 542 644

A  Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, a Hanna Instruments Hungary kft. munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek (minőség-ellenőrzés utáni) összekészítése, csomagolása a vevői elvárásoknak megfelelően (mennyiségi és gyors kézbesítési elvárások, szükséges dokumentumok megléte), a számítógépes rendszerbe való rögzítése
  • Beérkező szállítmányok fogadása, termékek polcokra pakolása
  • Kimenő szállítmányok elkészítése és indítása,termékek dobozokba, raklapokra pakolása
  • Raktár rendbentartása (a leltározott mennyiségek megfeleljenek a vezetett mennyiségeknek)

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Számítógép felhasználó szintű (alapfokú) ismerete
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Előnyt jelent:

  • Raktározási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő cég;
  • Hosszú távú együttműködés;
  • Kiváló csapat, minőséges, megbízható és növekvő termékpaletta;
  • Munkavégzés helye: Szeged;
  • Munkaidő: 08:00-17:00.

Részletes szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő