www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 617 napja lejárt

A Sematic Group a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják a szabványos és különleges automata felvonóajtók, komplett köteles és hidraulikus felvonók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását.
Link megjelenítése

SEMATIC Hungária Kft. keresi a legjobb jelöltet a következő pozícióba:

Raktáros

Feladatok/felelősségek:

  • Bejövő áru leszedése targoncával
  • Termelés folyamatos kiszolgálása
  • Termelési területen hulladékkezelés
  • Készárurakodás targoncával
  • Raktárból történő anyagmozgatás

Elvárások:

  • Min. 2 év releváns, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel)
  • Vezetőüléses Targonca jogosítvány
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség, pontos, precíz munkavégzés

Kezdés:  Azonnal

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, és a felkeltettük érdeklődését, hogy egy új, fejlődő szervezetben érjen el sikereket, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a következő email címre:

Sematic- Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő