www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Raktáros

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró forgalmazó cég egy műszakos munkarendbe
raktáros munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Fa és acél nyílászárók, valamint vasalatok gépi és kézi raktári mozgatása
  • Beérkezett áruk fizikai és adminisztratív átvétele
  • Az átvételnél tapasztalt minőségi hibák jelentése
  • A kitárolandó áruk pontos komissiózása a kapott diszpozíció alapján
  • A komissiózott áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése kiszállítás előtt
  • Visszáru, sérült áru kezelése, elkülönítése
  • A raktári rend be- és fenntartása
  • Részvétel időszakos és év végi leltárakban

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Raktáros munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Targonca jogosítvány
  • Anyaggazdálkodó szoftver kezelése
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő