www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Raktáros

Főbb feladatok:

  • A bejövő áru minőségi, mennyiségi átvétele után belső azonosítás, raktárhelyre elhelyezés
  • Félkész-, ill. késztermék raktárra vételezése, dokumentálása
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Kiszállítás előkészítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány elektromos targoncára
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Megbízhatóság

Előny:

  • SAP ismeret
  • Logisztikai képesítés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.

Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Berkenyefa sor 7.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő