www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Nyomtatás- és másolástechnikai eszközök és köré épülő termékek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó nagy múltú cég

RAKTÁROS

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Használható számítógépes ismeretek (Excel, levelezés stb.),
  • Tapasztalat vállalatirányítási-rendszerek használatában
  • Legalább középfokú - műszaki szakirányú - végzettség,
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Monotonitás tűrése (főként számítógépes munka, esetenként anyag átvétel-kiadás)
  • Belső levelezések kezelése és azok fizikai megvalósítása
  • klasszikus raktárosi munkák
  • Kiváló diszpécseri/koordinációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Hálózati (IT) ismeretek,
  • Raktári adminisztrációs múlt/tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Céges edzési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás ideje: Azonnal

Munkavégzés helye: elsősorban Budapest és környéke.

Ha úgy gondolja, hogy szívesen dolgozna nálunk Raktárosként, akkor küldje el önéletrajzát a pozíció, és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre: szokásos

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértésüket!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...