www.cvonline.hu

Raktáros

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 943579
lejárt

Flex állások

Flex Magyarországon 6 telephelyen – Budapesten, Pátyon és Gyálon, illetve Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon – végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 gyáli telephelyeünkre keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe

Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően
  • Tételes minőség és mennyiségi áruátvétel
  • Eltérések kezelése
  • Csomagolóanyagok kezelése
  • Selejt anyagok/Dokumentumok/Veszélyes anyagok kezelése
  • Leltározás elvégzése
  • Nehéz anyagok emelése

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Szakirányú tapasztalat
  • Angol alapszavak ismerete
  • Jó látás
  • Monotóniatűrés
  • Fizikia terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Bővebb információ 06-80-205-192-es ingyenesen hívható telefonszámon

Kategória
Gyártás / Termelés, Elektronika / Telekommunikáció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Biatorbágy