www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 700 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 25 éve működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

RAKTÁROS

 pozícióba

 budapesti központjába.

 Feladatok:

  • Beérkező és kimenő szállítmányok fizikai átvétele, ki- és bepakolása
  • Kimenő és beérkező alkatrészek, anyagok adminisztrációja (kiírás / bevételezés)
  • Szállítások, fuvarok rendelése és szervezése
  • Raktárkészlet figyelése, optimalizálása
  • Anyagok rendelése beszállítóktól

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Alkatrészeket forgalmazó cégnél szerzett gyakorlat kiemelt előny
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségvállalás és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó fizikai, egészségi állapot
  • Targoncakezelő jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Budapest, 23. kerület

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő