www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 768 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

 Az LPD divízióba Orosházára az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Raktáros

Feladata:

Raktározással kapcsolatos tevékenységek:

  • A Divízió raktárába beérkező és kimenő anyagok szakszerű fogadása, tárolása, tulajdonvédelme és kiadása
  • A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek tárolása megfelelő mennyiségben és minőségben
  • A termelés kiszolgálása a szükséges termelési és rezsi anyagokkal a bizonylati    fegyelem megtartása mellett

Elvárásaink:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő