www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Raktáros

Feladatok:

  • áruátvétel;
  • beérkező áruk rögzítése a rendszerben, kezelése, feldolgozása, csomagolás;
  • komissiózás;
  • áru ellenőrzése garanciális és visszáru esetén, kapcsolódó adminisztráció;

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • minimum 1 év autóalkatrész kereskedelemben szerzett raktárosi tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • két műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • műszaki/autószerelői végzettség és affinitás;
  • terhelhetőség
  • monotónia tűrés
  • érvényes targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások;
  • szakmai képzések;
  • támogató csapat;
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel a pontos munkakört.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő