www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 935509

Hatvani Partnerünkhöz keresünk megbízható, leinformálható munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:
  • biztonságos anyagmozgatás és tárolás biztosítása
  • alapanyagok nyilvántartása
  • termelésben az alapanyag biztosítás
  • beérkező anyagok átvétele, elhelyezése, kimenő anyagok szabályos kiadása
  • három műszakos munkarendhez való alkalmazkodás
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • nemzetközi közlekedési hatósági gépkezelői jogosítvány (3312 gyalogkíséretű, 3324 vezetőüléses, 3313 vezetőállásos vizsga megléte)
  • targoncavezetői gyakorlat 2 év.
  • raktári folyamatok ismerete
  • Korhatár 20-50 év.
Amit kínálunk:
  • biztos munkalehetőség
  • kiemelt bérezés
  • étkezési jegy+ cafeteria
  • bejárás céges busszal vagy magas támogatással
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Kapcsolat:
Érd.: +36 20 455 26 22 és a 06 70 492 58 03 minden nap 08:00-16.30-ig vagy a E-mail cím megjelenítése címen.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Hatvan