www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 657 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

 Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége

budapesti központi raktárába

keres

Raktáros

kollégákat.

Főbb feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
  • Alkatrészek komissiózása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Különböző műszakban történő munkavégzésre keresünk munkaerőt, hétfőtől-péntekig
  • Esetenként szombati munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Targonca vezetői engedély – aktív gyakorlat megléte

Előny:

  • Termelés vagy kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély a 2015-ös szabályok szerint
  • Raktári vonalkód olvasó használatában szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő