www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Céginformáció: Cégünk műszaki berendezések felújításával foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.

Raktáros

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Targoncavezetésben szerzett legalább 1,5 éves tapasztalat, (oldal emeléses-ben szerzett gyakorlat is)
  • Raktárosi gyakorlat szükséges
  • Számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word,)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Feladatok:

  • A raktárba érkező áruk átvétele, bevételezése, adminisztrációja
  • A raktárból kimenő áruk átadása, adminisztrációja
  • A raktárban lévő gépek folyamatos ellenőrzése és az esetleges hibák azonnali jelentése
  • Leltár elvégzése
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • A raktárhoz tartozó riportok vezetése
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Előny:

  • logisztikai képesítés vagy tapasztalat.
  • angol alapfok

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatás
  • ösztönző rendszer
  • 2 műszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés: Kérjük, küldje el önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre.

A jelentkezést csak e-mailben tudjuk fogadni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő