www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Raktáros

munkatársakat Fótra hosszú távra

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • 3 éves raktárosi tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • ERP (Oracle) ismeret és gyakorlat előny

Feladatok:

  • Raktári feladatok elvégzése, áru rakodása targoncával és kézi anyagmozgatással
  • Áru lepakolása, azonosítása, csomagolása
  • Áru darabszámának, minőségének ellenőrzése
  • Raktári folyamatok pontos adminisztrációja
  • Árucsomagolás, papír- ill. faládák, dobozok készítése, összeállítása
  • Jelölési műveletek elvégzése

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben
  • Munkavégzés helye: Fót
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Fót
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő