www.cvonline.hu

Raktáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 917674
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A raktározással kapcsolatos programok használata, mely magába foglalja az adatbevitelt, illetve a lekérdezést
  • Gépek kezelése: villástargonca, személyemelő, stb.
  • Általános mérőeszközök használata: mérőszalag, mérleg, tolómérő, stb.
  • Időszakos és éves leltár elvégzése előre meghatározott módon
  • Beérkező szállítmányok belföld/import szerinti megkülönböztetése és az eljárási rend szerinti kezelése. (RMS, kijelölt területek, dokumentáció)
  • Megfelelő anyagmozgatási eszköz kiválasztása.
  • A csomagok típusa illetve a feltűntett jelzések szerinti elhelyezés (rakatolás, esőtől való védelem, tűz-/robbanás-veszélyességi szabályok betartása.
  • Csomagszám szerinti átvétel, szállítási sérülések dokumentálása.
  • Beérkező anyagok RMS által meghatározott sorrend szerinti bontása, és átvétele.
  • Szükség szerint kéziszerszámokat használata (Fogó, csavarhúzó, dugókulcs, villáskulcs, kalapács, stb.)
  • Anyagok beazonosítása a szállítólevél alapján. (cikkszám, mennyiség, mennyiségi egység egyértelmű megfeleltetése)
  • Betárolási egységek megképzése, az anyagnak megfelelő csomagolás, vagy csomagolás nélküli előkészítés.
  • Az átvett és bevételezett anyagokat a betárolási riport/cimke alapján leellenőrzi és a megfelelő tárhelyen elhelyezi.
  • Az adott anyagtípusnak megszabott rendszerességgel ellenőrzi a kanbanhelyeket és a regisztrálja a feltöltendő anyagokat
  • A megállapított mennyiségekre feltölti a kanban anyagokat.
  • Kikönyveli a feltöltött anyagokat.
  • A rendszerben szereplő adatok alapján ellenőrzi fizikálisan a raktári készleteket és segit a rendszerbeli és fizikai egyezőség biztositásában, fenntartásában

Elvárások:

  • 8 általános
  • Legalább egy éves raktári tapasztalat
  • Alapfokú számítógépismeret (MS Office)
  • Tűzvédelmi szakvizsga előny
  • Targoncajogosítvány (állásos/vezetőüléses/gyalogos)
  • Előny a gyári (termelési) raktárosi tapasztalat
  • Csapatszellem
  • Tanulásra nyitott
  • Rugalmas
  • Stressztűrés