www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Az IKR Agrár Kft. Füzesabonyi Regionális Növényvédő szer Raktárába

raktárost keres.

Elvárások:

-        emelő gépkezelői (gázos) képesítés,

-        felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

-        „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

-        növényvédő szer vagy méregraktár kezelői képesítés,

-        ADR vizsga,

-        ezen a területen szerzett gyakorlat,

-        munkavégzés közeli lakóhely,

-        SAP ismeret.

Munkavégzés helye: Füzesabony, Hunyadi utca 2/A.

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal

2015. március 15- ig az E-mail cím megjelenítése

címre kérjük eljuttatni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr