www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 968 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Műszaki Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Raktáros

Feladatok

  • Áruátvétel, a beérkező áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • Kézi ill. targoncával történő árumozgatás;
  • Bevételezés és kiadás PDA-val (kézi számítógéppel);
  • Alkatrészek kikeresése a számítógépes rendszerben;
  • Címkézés, áru összekészítés;
  • Raktári adminisztráció ellátása;
  • Megrendelések, számlák összefűzése;
  • Beszállítókkal és az alkatrész értékesítővel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Középfokú végzettség vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány;
  • Raktárban szerzett minimum 2 éves tapasztalat (alkatrészraktár előny);
  • Targoncás bizonyítvány;
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret;
  • Közepes fizikai terhelhetőség;
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • Alkatrészraktárban szerzett munkatapasztalat;
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismeretek.

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság, precizitás;
  • Megbízhatóság;
  • Lelkiismeretes munkavégzés.

Amit a Waberer's kínál

  • kellemes munkahelyi légkör.

Állás adatai

Állás azonosító: 2039
Pozíció megnevezés: Raktáros
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szakmunka
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.02.28.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő