www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Világszinten elismert autóalkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • A beérkező áruk fogadása, a raktárban történő elhelyezése. A beérkező áruk azonosítása és mennyiségi átvétele az árukísérő okmányok alapján.

  • Az alapanyagok, vásárolt alkatrészek kiszolgálása a termelési program alapján a termelés számára.

  • A késztermékek elhelyezése a raktárban és megfelelő módon történő raktározása.

  • A kiszállítandó áruk összekészítése a megrendeléseknek megfelelő időben és mennyiségben.

  • Egyéb raktári feladatok, raktári rend betartása

    Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély (gáz, diesel, de legalább elektromos)

  • 2-3 éves targoncavezetői gyakorlat

  • Raktározási gyakorlat

  • Jó problémamegoldó készség

    Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség

  • Jó munkahelyi légkör

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!