www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 893877

Világszínvonalú kertészeti gépeket gyártó partnercégünk, folyamatosan bővülő modern technológiákkal dolgozó üzemébe, munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:
  • Alkatrészek, késztermékek pontos, naprakész átvétele, kiadása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Kamionrakodás
  • Raktárterület tisztán tartása
  • Egyéb raktári feladatok
Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Jó teherbírás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Szorgalom
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Erkölcsi feddhetetlenség
Előny:
  • Raktári munkában, anyagmozgatásban szerzett tapasztalat, vagy végzettség
Amit kínálunk:
  • Juttatások: kiemelt alapbér + műszakpótlékok + étkezési jegy + túlóra pótlék
  • Esetenként jelenléti bónusz
  • Munkába járás térítés
  • Stabil hátterű, amerikai vállalat
  • Biztos, bejelentett állás és juttatások
  • Biztonságos, modern, kulturált munkahely
Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos (Veszprémtől 5 km).
  • Bejárás 30 km-es körzetből helyközi buszjáratokkal megoldott.
Kapcsolat:
Személyesen irodánkban:
8200 Veszprém, Megyeház tér 2. (A Mackó Cukrászda és a Színház között)

Önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör tárgy mezőben történő feltűntetésével.

Telefonon: 70/492-5805