www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Raktáros

Feladata:

  • A beérkezett szállítmányok gyors, pontos beérkeztetése, átvétele,
  • gyártósorok pontos és időbeni kiszolgálása a beérkezett igények alapján,
  • a termelésben fel nem használt anyagok visszavételezése a gyártósorról,
  • a kiszállítási ütemezés pontos és tervszerű betartása,
  • az adatok pontos és időbeni bevitele a SAP rendszerbe.

Elvárásaink:

  • Érettségi,
  • hatósági targonca vezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • a Microsoft Office programcsomag (word, Excel, Power Point) ismerete
  • műszakos munkarend vállalása
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontosság.

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Raktározási ismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

 Munkavégzés helye: Polgár, Tiszaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.