www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Fast Hungary Kft.

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, szórakoztató elektronikai termékek, kis- és nagy-háztartási gépek nagykereskedelmével, disztribúciójával foglalkozó nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalkozás.

Törökbálinti székhelyünkre keresünk

RAKTÁROS

 kollégát.

Feladatok:

  • anyagmozgatás
  • komissiózás
  • raktár rendben tartása
  • egyéb raktári kisegítő feladatok ellátása

Jelentkezési feltételek:

  • Targoncavezetői engedély/OKJ vizsga
  • középfokú szakképesítés/érettségi
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • alkalmazkodó, megbízható, rugalmas személyiség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő