www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 842 napja lejárt

A Cascade Engineering Europe Kft. amerikai tulajdonú, elsősorban autóipari alkatrészeket gyártó vállalat.

Többműszakos munkakörbe RAKTÁROS munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

  • a beérkező áruk fogadása, a raktárban történő elhelyezése, a beérkező áruk azonosítása és mennyiségi átvétele az árukísérő okmányok alapján,
  • az alapanyagok, vásárolt alkatrészek kiszolgálása a termelési program alapján a termelés számára,
  • a késztermékek elhelyezése a raktárban és megfelelő módon történő raktározása,
  • a kiszállítandó áruk összekészítése a megrendeléseknek megfelelő időben és mennyiségben.

Amit mi várunk:

  • érvényes targoncavezetői engedély (gáz, diesel, de legalább elektromos),
  • 2-3 éves targoncavezetői gyakorlat,
  • raktározási gyakorlat,
  • jó problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye: Halásztelek

Juttatások: versenyképes bér, választható béren kívüli juttatások.

Önéletrajzát az alábbi alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

2314 Halásztelek, Kisgyár u. 23 - HR osztály

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő