www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünk számára keressünk

Raktáros

munkatársakat Herceghalomi munkavégzésre.

Feladatok:

  • göngyölegnek, visszárunak, áruknak a tároló helyen történő kezelése és járatra kiadása
  • a raktári technikai eszközök, emelőgépek gépek használata
  • komissiózás és annak támogatása

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség
  • raktáros területen szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság
  • targoncajogosítvány (3324 vagy régebbi jogosítvány esetén 3343/3333)

Munkaidő:

  • 3 műszak

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom

Jelentkezésre vonatkozó információk: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy az alábbi e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő