www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Raktáros

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, fizikai, mennyiségi és minőségi vizsgálata
  • Beérkező áruk készletre vétele
  • Beérkező áruk megfelelő pozícióra tétele, ennek adminisztrációja elektronikus rendszerben
  • Termelési oldal igényeinek kielégítése, alkatrészek kiadása
  • Lecserélt, hibás alkatrészek visszavétele a termelésből, ezek adminisztrálása, kezelése
  • Komissziózás elektronikus és manuális listák alapján
  • Leltározásban való aktív részvétel

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office (legfőképp excel) felhasználói ismeretek
  • Raktárosi tapasztalat (apróalkatrész raktár)
  • Monotónia tűrés
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Precizitás

Előny:

  • Több műszakos munkarend elfogadása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Kérjük, részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő