www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 868908

Ügyfelünk egy közel ötven éve indult amerikai családi vállalkozásból fejlődött a világ vezető acélsiló gyártó vállalatává. Modern és folyamatosan bővülő biatorbágyi gyártóegységébe keresünk Raktáros munkatársat.

Raktáros

Feladatok:
  • Raktározási rendszer működtetése és karbantartása,
  • áru bevételezése, kiadása,
  • raktári adatbázis rendszer kezelése, adatrögzítés,
  • leltározás,
  • egységcsomagok készítése, címkézés,
  • egyéb, közvetlen felettes által elrendelt feladatok.
Elvárások:
  • Raktáros munkatapasztalat,
  • targoncavezetői engedély,
  • munkaidőkeretben, több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • nagy munkabírás.
Amit kínálunk:
  • Fix alapbér + Bónusz + egyéb juttatások,
  • folyamatos munkalehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P, kétműszakos munkarendben 10 órás műszakokban,
  • szombati munkavégzés várható.
  • Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy, Vendel park
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Referencia kód: AGR - 01