www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket
Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég

raktárost

keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély (gáz üzemű és villamos targonca).
  • Minimum 3 év raktározási területen szerzett tapasztalat.
  • Valamely raktárkezelői program ismerete, felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook).
  • Szállítólevelek nyilvántartása, iktatása.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás, illetve raktárban történő elhelyezés.
  • A beérkező alapanyagok készletre vétele.
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok előkészítése.
  • A kiszállítandó áru/késztermék előkészítése, csomagolása.
  • A kiszállított áru/késztermék kijelentése a rendszerből.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre, vagy e-mail címre várjuk.

H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő