www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Raktáros

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég orosházi partnercége számára keres munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

A leendő munkatárs feladatai:

  • Raktári rend fenntartása
  • Raktározáshoz tartozó dokumentáció kezelése
  • Áruk összekészítése lista alapján
  • Tárolók tisztántartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetői engedély , targoncavezetésben, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Biztos, tervezhető havi kereset, cafeteria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Útiköltség térítés
  • Cafeteria juttatás, minőségi prémium

Munkavégzés helye:

Orosháza, Békés megye

Egyéb:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő