www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Raktáros

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cégvilágszerte óriási presztizzsel bíró, 40 éve globálisan működő, egyedi -egyszerű és komplex- kábeleket/ kábelszerelvényeket gyártó partnercége számára keres munkavállalókat az alábbi munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • raktári rend fenntartása
  • raktározáshoz tartozó dokumentáció kezelése
  • áruk összekészítése lista alapján
  • tárolók tisztántartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakmunkás végzettség
  • három műszakos munkarend vállalása
  • előny targoncavezetői engedély (gázos és/vagy elektromos) és targoncavezetésben, raktározásban szerzett tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • teljesítményorientált személyiség

Amit nyújtani tudunk:

  • első teljes hónap után bónusz és 5000 Ft-s Erzsébet utalvány
  • biztos, tervezhető havi kereset, cafeteria
  • mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség (1-2 év közötti garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)
  • céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről
  • cafeteria juttatás, minőségi prémium

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alább e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő