www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 786 napja lejárt

Feladatok:

  • Raktári anyag kiadása az igénylőknek, dokumentálás, nyilvántartás módosítás
  • Raktárkészletek nyilvántartás, (kialakítás)
  • Készletfogyás nyilvántartás
  • Felmerült igények kezelése, összegyűjtése és továbbítása, beszerzése
  • Beérkező áruk fogadása, nyilvántartásba vétele, továbbítása a megfelelő osztály felé
  • Beszerzés értesítése, dokumentációk kezelése
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat számos településről)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Érvényes targoncavezetői engedély

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő