www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Raktáros

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos, és gyalogkíséretű)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Érettségi
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. (A tárgyban: Budapest-raktáros megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő