www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Raktározási területre keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, szakszerű betárolása, mennyiségi ellenőrzése,
  • acél alkatrészek raktári készleteinek mozgatása és könyvelése,
  • kiszállítások összekészítése, csomagolása,
  • a termelés számára az alapanyagok határidőre történő elő-, ill. összekészítése és adminisztrációja,
  • a munkaterület tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncavezetői engedély,
  • műszaki rajz ismerete,
  • több éves anyagmozgatási, raktározási gyakorlat előny,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, valamely vállalatirányítási program ismerete előny,
  • megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség.

Munkavégzés helye:

  • Kistokaj

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével az alábbi e-mail címre.