www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1127 napja lejárt

A Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó és forgalmazó cégcsoport, központja az Egyesült Államokban , európai disztribuciós központja Szegeden működik. A szegedi Hanna Instruments Hungary kft. a cégcsoport tagja, bővülő tevékenységéhez munkatársakat keres

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek (minőség-ellenőrzés utáni) összekészitése, csomagolása a vevői elvárásoknak megfelelően ( mennyiségi és gyors kézbesitési elvárások, szükséges dokumentumok megléte), a számitógépes rendszerbe való rögzitése
  • Beérkező szállitmányok fogadása, termékek polcokra pakolása
  • Kimenő szállitmányok elkészitése és inditása,termékek dobozokba, raklapokra pakolása
  • Raktár rendbentartása ( a leltározott mennyiségek megfeleljenek a vezetett mennyiségeknek )

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Számitógép felhasználó szintű (alapfokú) ismerete
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Előnyt jelent:

  • Raktározási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő cég;
  • Hosszú távú együttműködés;
  • Kiváló csapat, minőséges, megbízható és növekvő termékpaletta;
  • Munkavégzés helye: Szeged;
  • Munkaidő: 08:00-17:00.

Részletes szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Szeged
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő