www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe.

Feladatok:

  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • Időszaki leltározás

Követelmények:

  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Önálló, megbízható munkavégzés, terhelhetőség

 Előny:

  • targonca jogosítvány
  • raktárvezetői gyakorlat
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő