www.cvonline.hu

Raktáros

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 835171
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával, felújításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk raktáros munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A kész termékek csomagolási, komissiózási, szállításra történő tételes átadási feladatainak elvégzése
  • Anyagmozgatások SAP-ban való követése
  • Raktárba érkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • ESD/MSD anyagok előírás szerinti kezelése
  • Tartalék eszközök megrendelés szerinti kezelése, csomagolása, esetlegesen fuvar szervezések és fuvarozónak való átadása
  • Tartalék eszközök nyilvántartása, leltározáshoz, selejtezéshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Raktárosi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány és tapasztalat elektromos vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű (3312) targoncára
  • Számítógépes ismeretek
  • SAP ismeret
  • Havonta egy alkalommal készenléti ügyelet vállalása

Munkarend

  • 2 illetve 3 műszakban történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Idegen nyelvtudás (angol)
  • XVIII. kerületi vagy ahhoz közeli lakhely

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal,  a bruttó bérigény megjelölésével, a regisztrációt követően a következő e-mail címre várjuk: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!