www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

A Kovács Tüzép Kft.- Új Ház Centrum - Royal Kerámia munkatársat keres raktáros munkakörbe Egerben

Kovács Tüzép Kft. helység: Eger

A Kovács Tüzép Kft.- Új Ház Centrum – Royal Kerámia munkatársat keres

Raktáros

munkakörbe

Feladatok:

  • a raktár rendjének biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása, áruvédelem
  • áruk átvétele és kiadása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • targoncavezetői engedély (gázüzemű)

Targoncavezetői engedély hiánya kizáró ok!

Amit kínálunk:

  • szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Eger, Nagyváradi út 17.

A szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő