www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező gyártó cég keres

Raktárost

debreceni telephelyen történő munkavégzésre 3 műszakos munkarendbe.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Beérkező áruk bizonylatolása
  • Kiszállítások koordinálása, kiszállítási dokumentumok készítése
  • Készletnyilvántartás ellenőrzése
  • Raktári mozgások irányítása, ellenőrzése
  • Raktári rend előírásainak betartatása és ellenőrzése
  • Szállítólevelek, számlák ellenőrzése, felvitele a számítógépes rendszerbe
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott magabiztos fellépés
  • Precizitás
  • Nagyfokú önállóság
  • Szakmai tapasztalat logisztika, raktározás területén
  • Angol nyelvtudás (előny)

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betöltendő munkakör megjelölésével, kérjük 2014.07.24.-ig az alábbi email címre küldje el.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyaga elküldésével hozzájárul az állás hirdető cég rendelkezésre bocsátott önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő