www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 993 napja lejárt

A görög tulajdonban lévő, kozmetikai és háztartási termékek piacán érdekelt

SARANTIS HUNGARY Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Raktáros

Feladatok:

  • A raktár területére érkező árut mérlegeli, fajtánként és minőség szerint átveszi, raktározza
  • Gondoskodik arról, hogy az érkező áru raktározása az előírásnak megfelelő legyen
  • Az áru minőségének megóvása érdekében rendszeresen ellenőrzi a raktárban tárolt készletet
  • Az áru állagának romlása esetén a romlás megakadályozásának érdekében ezt azonnal jelzi felettesének
  • A megrendelt áruk összekészítése, zsugorfóliázása
  • A raktár rendjének megtartása, a raktár területének tisztántartása
  • Felettes által kért egyéb nem rendszeres feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély (magas-emelésű előnyt jelent)
  • Minimum három éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő