www.cvonline.hu

Raktáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 815000
lejárt

Ha Diákmunka, akkor Mind-Diák! Szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő? Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több, mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő! Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk logisztikai bázisára keresünk Raktáros és Áruösszekészítő feladatra munkatársakat!

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Előírt mennyiségi és minősőségi normák teljesítése
  • Tételes áruösszekészítés megrendelő lap alapján
  • Direkt anyagok címkézése, bekönyvelés, polcrendszerbe való helyezése
  • Beérkező alapanyagok készletre vétele
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, terminál használat

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos precíz önálló munkavégzés
  • 16.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok
  • Céges buszjáratok Gödöllőről!

Várjuk jelentkezésed Link megjelenítése útján!

Kérdés esetén hívj minket a 06 70 452 3304-es vagy a 06 70 452 3192-es telefonszámon!