www.cvonline.hu

Raktáros

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 814767
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával, felújításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk raktáros munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A kész termékek csomagolási, komissiózási, szállításra történő tételes átadási feladatainak elvégzése
  • Anyagmozgatások SAP-ban való követése
  • Raktárba érkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • ESD/MSD anyagok előírás szerinti kezelése
  • Tartalék eszközök megrendelés szerinti kezelése, csomagolása, esetlegesen fuvar szervezések és fuvarozónak való átadása
  • Tartalék eszközök nyilvántartása, leltározáshoz, selejtezéshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Raktárosi tapasztalat
  • Targoncavezetői  jogosítvány és tapasztalat elektromos vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára
  • Számítógépes ismeretek

Munkarend

  • Többműszakos munkarend
  • Havonta 1 hétvégén készenléti ügyelet a sürgősségi kiszállítások biztosítására

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • XVIII. kerület környéki lakhely
  • Idegen nyelvtudás (angol)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal,  a bruttó bérigény megjelölésével, a regisztrációt követően a következő e-mail címre várjuk: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!