www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1237 napja lejárt

Az EISPRO Kft. törökbálinti jégkrémgyára bővülő csapatába azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

 Raktáros

 Feladatok:

  • A termékek, receptúrák, alapanyagok, csomagolóanyagok ismerete.
  • A napi adatfeldolgozások folyamatának elvégzése a gyártmányok, technológiai folyamatok, minőségi kritériumok, kapacitások ismeretében.
  • A gyár területére beszállított alap és csomagoló anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, programba való rögzítése, raktárba való betárolása. Igény szerinti kiadása és visszavételezése.
  • A gyártással kapcsolatos anyagáramlás és készletek nyomon követése.
  • Készletellenőrzés.
  • Árumozgatás.
  • Áru betárolás.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min 1-3 éves tapasztalat.
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (csak azok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek vele), Narancssárga gépkezelői jogosítványkönyvben megfelelő targoncatípus vizsgával, érvényes orvosival (a régi szerint: 3331, 3343, 3312; az új szerint: 3312,3313,3324).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Cafetéria.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok.
  • Stabil vállalati háttér.

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend.

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő