www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

Cseh tulajdonú, multinacionális nyomdaipari cég, Edelényi telephellyel, elektromos targonca vezetői jogosítvánnyal rendelkező

raktáros

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Raktárba érkező anyagok leszedése, átvétele, elhelyezése, komissiózás, árukiadás
  • Készletmozgások adminisztrációja integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, munka és tűzvédelmi előírások betartása
  • Időszakonkénti leltárban való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szóbeli és írásbeli kommunikációs szintű angolnyelv ismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Több éves targoncavezetői tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés Kulturált munkakörülmények, szabálykövető vállalati környezet

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő